نتایج زنده مسابقات فوتبال | Barça1 | پوستر گروهی و انفرادی بازیكنان بارسا | Barça1 | جدیدترین رده بندی یوفا از تیمهای حاضر در رقابتهای اروپایی | Barça1 | جدول جدیدترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا | Barça1 | تازه ترین جدول رده بندی لالیگا ، همراه با جزئیات بازیهای خانگی و بیرون از خانه | Barça1 | برنامه کامل این فصل بازیهای بارسلونا
FC Barcelona- Honors


بارسلونا

Club World Cup

2 time

بارسلونا

Champions League

4 times

بارسلونا

European Cup Winners Cup

4 times

بارسلونا

Fair Cup

3 times

بارسلونا

European Super Cup

4 times

بارسلونا

La Lliga

22 times

بارسلونا

Copa del Rey

26 times

بارسلونا

Supercopa de España

10 times

بارسلونا

Spanish League Cup

2 times

بارسلونا

Latin Cup

2 times

بارسلونا

Campeonat de Catalunya

22 times

بارسلونا

Copa Catalunya

6 times


FC Barcelona-outfits

پیراهنهای بارسا

FC Barcelona-Players 

.: Fútbol Club Barcelona :.  

 

 آبی و شرابیها (معادل كاتالان: بلاوگراناها، معادل اسپانیایی: آسولگراناها) یكی از سه تیمی هستند كه تمامی جامهای معتبر بین المللی را در كارنامه افتخارات خود دارند. بارسا سمبل واحد مردم و فرهنگ ایالت خود مختار کاتالونیا محسوب می شود كه در زمان جنگهای داخلی اسپانیا پایگاه جمهوری خواهان علیه دیكتاتوری ژنرال فرانكو در مادرید بود. پیراهن آن حکم پرچم کاتالونیا را دارد و به خاطر تقدسش بیش از یك سده (تا سال 2006) تبلیغی روی آن درج نمی گردید. اف س بارسلونا به طور رسمی در سال 1899 توسط "خوان گمپر" تاسیس شد...

 

  تاریخچه      كاتالونیا      ورزشگاه      رییس باشگاه      سرمربی     ركوردهای باشگاه 

 

فعالیت بارسا1 پس از چند سال در پایان فصل 2012/13 و مطابق با روز 12 خرداد 92 تا اطلاع ثانوی به حال تعلیق در می آید. لازم به ذکر است که فعالیت این وبگاه تاکنون نیز برای خاطر مخاطبانی بوده که با انتقادها، پیشنهادها و لطفشان مایه دلگرمی بوده اند. برای اطلاع از آغاز به کار مجدد احتمالی بارسا1 می توانید از طریق ستون سمت راست به عضویت خبرنامه در آیید تا در صورت انتشار مطالب جدید از این طریق در جریان قرار بگیرید. در صورتی که پیشنهاد اسپانسری مداوم قابل توجهی وجود داشته باشد از طریق لینک "تماس با مدیر" قابل مذاکره خواهد بود. زنده باد بارسا، زنده باد فوتبال - مدیر بارسا1: سعید رمضان پور
سفارش ترجمه یا تایپ دارید؟ می توانید سفارشتان را برای قیمت گذاری سریع و رایگان از اینجا ثبت کنید!«« ثبت سفارش تایپ و ترجمه


 


سیدو كیتا و لیونل مسیفوتبال كامل ( 1-6 )
 

 

اف س بارسلونا با در هم كوبیدن 1-6 ساراگوسا كه به لطف هت تریك كی­تا ، دو گل از ایبراهیموویچ و یك گل از مسی حاصل شد به اوج بازگشت . با این پیروزی بارسا با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید پیشتازی خود در جدول را تحكیم بخشید .
    

 

 

 

 

 

 ____________________________


فوتبال كامل ( 1-6 )
 

 ایبراهیموویچ در بازی بارسلونا - ساراگوسا

 

اف س بارسلونا با در هم كوبیدن 1-6 ساراگوسا كه به لطف هت تریك كی­تا ، دو گل از ایبراهیموویچ و یك گل از مسی حاصل شد به اوج بازگشت . با این پیروزی بارسا با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید پیشتازی خود در جدول را تحكیم بخشید .
 
پس از دو بازی بدون پیروزی ، بارسا با شش گل و فوتبالی دیدنی به روزهای شكوه خود بازگشت . تیم در این بازی نمایشی روان و فرمانروایانه داشت و كاملا برتر از ساراگوسا بود . گرچه ایبراهیموویچ و مسی گلهایی بسیار خوب زدند ، ولی این كی­تا بود كه با هت تریكش كارآمدترین بازیكن بود . در این نمایش درخشان ، سه تا از گلهای بارسا از ضربات آغاز مجدد به دست آمد .
 
هر گونه تردیدی درباره­ی تیم با هنرنمایی مسی ، اینیستا و ایبراهیموویچ در برابر دیدگان هیجان زده­ 75.000 نفر از بین رفت . بارسا با بهترین فوتبالش در این فصل به اوج بازگشت و با این بازی كه هفتمین پیروزی در لیگ امسال بود حاشیه­ی امنیت سه امتیازی در بالای جدول برای خود ایجاد كرد .

كی­تا گلزنی را آغاز می كند
 
از همان آغاز ، بارسا بازی پاسگاری همیشگی و میدانداری اش را بر حریف تحمیل كرد و شكیبایی لازم برای یافتن راه رخنه در دفاع ساراگوسا را در پیش گرفت . مسی و ایبراهیموویچ در پانزده دقیقه­ی نخست بازی سه بار تا آستانه­ی گلزنی پیش رفتند ، و اینیستا هم بدشانس بود كه پنالتی بر رویش گرفته نشد ، ولی این تنها بخش كوچكی از آن چیزی بود كه انتظار بازی را می كشید - كی­تا جشنواره­ی گلزنی را با ضربه­ی سر از زاویه­ی بسته آغاز كرد تا هواداران به این احساس برسند كه روندی بسیار خوب در راه است .
 
ایبرا از آلوس پیشی گرفت
 
ساراگوسا خشن بازی می كرد و تنها امیدوار بودند بارسا اشتباهی انجام دهد ، ولی قرار نبود چنین چیزی در این بازی رخ دهد چرا كه مردان گواردیولا در فرم بسیار خوبی بودند و قصد ترحم به حریف نداشتند . ایبرا با یك ضربه­ی آزاد محكم در سی­امین دقیقه­ی بازی گل دوم را زد ، ضربه ای كه می توانست غرور آلوس ( كه در این بازی غایب بود ) را بر انگیزد .
 
حملات زهردار
 
این گل تردیدها درباره­ی پیروزی در این بازی را زدود . مسی بارها در دفاع ساراگوسا نفوذ كرد تا شبی خوب را نوید دهد . اینك بارسا فوتبالی دوست داشتنی ارایه می كرد ، فوتبالی كه گل سوم تیم نمونه ای از آن بود ؛ ژاوی ایبرا را راه انداخت و این فوروارد سوئدی توپ را برای كی­تا در درون محوطه فرستاد تا او دومین گلش را برای تیم میزبان بزند .
 
ایبراهیموویچ باز هم گلزنی كرد
 
سه گل برای نمایش چشمگیر بارسا در 45 دقیقه­ی نخست اندك به نظر می رسید ؛ در آغاز نیمه­ی دوم مسی با ضربه ای چیپ تا آستانه­ی گلزنی پیش رفت ولی كاریسو به خوبی هر چه تمامتر مانع او شد . مسی با اینكه موقعیت ساده ی دیگری را هم از دست داد ولی عملكردی بسیار خوب در این دیدار داشت .
 
با این حال به نظر می رسید كی­تا و ایبراهیموویچ مصمم به درخشش بودند . این دو در كاری تركیبی گل چهارم را پایه ریزی كردند ؛ كی­تا از چپ توپ را برای زلاتان سانتر كرد تا او هم زیركانه با بیرون پایش توپ را به تور بچسباند . بارسا تقریبا در همه­ی حركتهایش استادانه عمل می كرد .
 
هت تریك كی­تا
 
ساراگوسا در دقیقه­ی 77 نخستین شانس واقعی اش را به دست آورد ؛ در این هنگام اورتون با والدس تك به تك شد كه دروازه بان بارسا این نبرد را برد . تنها خورخه لوپس بود كه توانست كارش را به سرانجام برساند و گلی تسلی بخش برای تیم میهمان بزند . درست سه دقیقه پس از آن ، با یك ضربه­ی چیب زیبا گل پنجم را زد و بالاخره دروازه بان را تسلیم كرد .
 
ولی هنوز كار به پایان نرسیده بود . كی­تا باری دیگر با سر از یك ارسال كرنر گل ساخت تا با تكمیل هت تریكش تشویق شدید تماشاگران را بر انگیزد ، تماشاگرانی كه می دانستند بارسا به اوج خود باز گشته است .


 


تاریخ : یكشنبه ، 25 اكتبر 2009
رقابت : لیگ
ورزشگاه : نو كمپ ، بارسلونا /  ظرفیت : 98772 نفر – حاضران : 75653 نفر
داور : خوسه لویس پاراداس رومه­رو / مربیان :  جوسپ گواردیولا - مارسلینو گارسا تورال
 
- - - - - - -
 
اف س بارسلونا : 6
گل : كی­تا ( 24 ) - ایبراهیموویچ ( 28 ) - كی­تا ( 41 ) - ایبراهیموویچ ( 55 ) - مسی ( 80 ) - كی­تا ( 85 )
 
ساراگوسا : 1
گل : خورخه لوپس ( 77 )
 
- - - - - - -
 
تركیب بارسا : والدس - پویول -  پیكه ( 71 ، ماركس ) - چیگرینسكی - ماكس­ول - سرخیو بوسكتس - ژاوی ( 82 ، خفرن ) - كی­تا - اینیستا - مسی - ایبراهیموویچ ( 71 ، بویان )
  
اخطاری های بارسا : -

لیونل مسی

اندرس اینیستا

 

   + عكسهایی از این بازی
 


  بازی بعدی : كولتورال لئونه­سا - اف س بارسلونا / جام حذفی اسپانیا / 28 اكتبر / ساعت 22:00 به وقت محلی

­  

 


: Roger Bogunyà , fcbarcelona.cat
 

 

مطالب اخیر


v بارسلونا 4-1 مالاگا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 1 ژوئن
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 31 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 31 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 30 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 30 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 29 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 29 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 28 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 28 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 27 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 27 مه
v اسپانیول 0-2 بارسلونا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 26 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 25 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 25 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 24 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 24 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 23 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 23 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 22 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 22 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 21 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 21 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 20 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 20 مه
v بارسلونا 2-1 وایادولید
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 19 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 18 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 18 مه


v

كلیدواژه هادانلود گل های بارسلونا


توضیح: به دلیل اختلال در سایت فیدبرنر در ایران فعلا امكان آپدیت اتوماتیك این بخش وجود ندارد؛ برای دانلود گلهای بارسا مستقیما به [اینجا] مراجعه نمایید

 

Ads

 

Primera División    جدول رده بندی لیگ دسته یكم اسپانیا در فصل 13-2012
توضیح (از چپ به راست): رتبه تیم / نام تیم / تعداد بازی / برد / تساوی / باخت / گل زده – خورده / امتیاز / تفاضل گل

توضیح خطوط: دو تیم نخست گزینش مستقیم برای لیگ قهرمانان / تیمهای سوم و چهارم گزینش برای دور مقدماتی لیگ قهرمانان / دو تیم بعدی گزینش برای لیگ اروپا / سه تیم آخر سقوط به دسته دوم

v  برای دیدن جدول لالیگا در چند فصل اخیر اینجا را كلیك كنید .