نتایج زنده مسابقات فوتبال | Barça1 | پوستر گروهی و انفرادی بازیكنان بارسا | Barça1 | جدیدترین رده بندی یوفا از تیمهای حاضر در رقابتهای اروپایی | Barça1 | جدول جدیدترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا | Barça1 | تازه ترین جدول رده بندی لالیگا ، همراه با جزئیات بازیهای خانگی و بیرون از خانه | Barça1 | برنامه کامل این فصل بازیهای بارسلونا
FC Barcelona- Honors


بارسلونا

Club World Cup

2 time

بارسلونا

Champions League

4 times

بارسلونا

European Cup Winners Cup

4 times

بارسلونا

Fair Cup

3 times

بارسلونا

European Super Cup

4 times

بارسلونا

La Lliga

22 times

بارسلونا

Copa del Rey

26 times

بارسلونا

Supercopa de España

10 times

بارسلونا

Spanish League Cup

2 times

بارسلونا

Latin Cup

2 times

بارسلونا

Campeonat de Catalunya

22 times

بارسلونا

Copa Catalunya

6 times


FC Barcelona-outfits

پیراهنهای بارسا

FC Barcelona-Players 

.: Fútbol Club Barcelona :.  

 

 آبی و شرابیها (معادل كاتالان: بلاوگراناها، معادل اسپانیایی: آسولگراناها) یكی از سه تیمی هستند كه تمامی جامهای معتبر بین المللی را در كارنامه افتخارات خود دارند. بارسا سمبل واحد مردم و فرهنگ ایالت خود مختار کاتالونیا محسوب می شود كه در زمان جنگهای داخلی اسپانیا پایگاه جمهوری خواهان علیه دیكتاتوری ژنرال فرانكو در مادرید بود. پیراهن آن حکم پرچم کاتالونیا را دارد و به خاطر تقدسش بیش از یك سده (تا سال 2006) تبلیغی روی آن درج نمی گردید. اف س بارسلونا به طور رسمی در سال 1899 توسط "خوان گمپر" تاسیس شد...

 

  تاریخچه      كاتالونیا      ورزشگاه      رییس باشگاه      سرمربی     ركوردهای باشگاه 

 

فعالیت بارسا1 پس از چند سال در پایان فصل 2012/13 و مطابق با روز 12 خرداد 92 تا اطلاع ثانوی به حال تعلیق در می آید. لازم به ذکر است که فعالیت این وبگاه تاکنون نیز برای خاطر مخاطبانی بوده که با انتقادها، پیشنهادها و لطفشان مایه دلگرمی بوده اند. برای اطلاع از آغاز به کار مجدد احتمالی بارسا1 می توانید از طریق ستون سمت راست به عضویت خبرنامه در آیید تا در صورت انتشار مطالب جدید از این طریق در جریان قرار بگیرید. در صورتی که پیشنهاد اسپانسری مداوم قابل توجهی وجود داشته باشد از طریق لینک "تماس با مدیر" قابل مذاکره خواهد بود. زنده باد بارسا، زنده باد فوتبال - مدیر بارسا1: سعید رمضان پور
سفارش ترجمه یا تایپ دارید؟ می توانید سفارشتان را برای قیمت گذاری سریع و رایگان از اینجا ثبت کنید!«« ثبت سفارش تایپ و ترجمه


 


بارسا راه پیروزی را در پیش گرفت ( 0-3 )بارسا راه پیروزی را در پیش گرفت ( 0-3 )
 

اف س بارسلونا فصل جدید لیگ را با نمایشی متقاعدكننده برابر اسپورتینگ گیخون در نو كمپ آغاز كرد و با گلهایی از بویان كركیچ ، سی­دو كی­تا و نخستین گل ایبراهیموویچ به پیروزی رسید .
 
 

 

 

 

 

 

 __________________________


بارسا راه پیروزی را در پیش گرفت ( 0-3 )
 

 بویان گل نخست را زد

 

اف س بارسلونا فصل جدید لیگ را با نمایشی متقاعدكننده برابر اسپورتینگ گیخون در نو كمپ آغاز كرد و با گلهایی از بویان كركیچ ، سی­دو كی­تا و نخستین گل ایبراهیموویچ به پیروزی رسید .
 
بارسا تنها سه روز پس از قهرمانی در سوپر جام اروپا باری دیگر با نمایشی قدرتمندانه ، در برابر دیدگان ورزشگاه پر از تماشاگر ، دفاع از عنوان قهرمانی خود در دسته­ی یكم اسپانیا را آغاز نمود . تیم پپ گواردیولا با اینكه در اوج آمادگی نبود ولی باز هم فرامانروای میدان بود و با زدن سه گل میهمانش را با دست خالی از این بازی بدرقه كرد .
 
بازی در میانه­ی میدان
 
بدون لیونل مسی و هانری در دو سوی خط آتش ، بارسا بیشتر فوتبالش را میانه­ زمین بازی می كرد . ایبراهیموویچ با اینكه هنوز در حال هماهنگ كردن خود با تیم جدید و هم تیمی های تازه اش است ولی در سومین دقیقه شانس گلزنی یافت ولی نتوانست آن را كامل كند . سپس كاسترو نخستین شانس اسپورتینگ را در ده دقیقه­ی نخست به وجود آورد .
 
بویان راه دروازه را یافت
 
بارسلونا میدان داری می كرد و توپ را به همان روش آشنای همیشگی اش به گردش در می آورد ، ولی كم كم اسپورتینگ مشاركت در بازی را آغاز كرد . مانوئل پره­سیادو از تیمش خواسته بود كه با دفاع پر تعداد پشت توپ حاضر باشند و در همین حال نگاهی به ضد حمله ها داشته باشند . ولی بلاوگراناها پس از 17 دقیقه توانستند راهی بیابند ؛ در این هنگام بود كه كی­تا سانتری بلند به تیر دوی دروازه فرستاد و بویان با ضربه سر توپ را وارد دروازه كرد .
 
فرصتهای بسیار
 
تیم گواردیولا سپس به تلاش برای گل دوم ادامه داد و چند شانس ساخت ، ولی نمی توانست با بازی روی زمین دفاع اسپورتینگ را باز كند . ایبراهیموویچ بیشترین تلاش خود را برای كمك به تیم كاتالان برای یافتن فضای خالی انجام داد ، ولی یك توپ كاشته و یك ضربه­ی سر دیگر لازم بود تا خوان پابلو در درون دروازه­ی اسورتینگ مغلوب شود . دانی آلوس در دقیقه 42 توپی را از سمت راست سانتر كرد و كی­تا با نمایش تكنیك بالایش از زاویه­ی بسته میزبان را صاحب گلی دیگر كرد .
 
ادامه كار با تمركز
 
تمركز در این بازی نقشی كلیدی داشت و بارسا به متمركز بودنش ادامه داد ، ایبراهیموویچ به گلزنی نزدیك شد و ماكس­ول با حركتی خوب از سمت چپ دفاع حریف را شكست . در نیمه­ دوم اسپورتینگ چند بار موقعیتهایی به دست آورد ، ولی اف س بارسلونا توانست بازی خود را ارتقا داده و سپس به بازیكنان تیمهای پایه اش فرصتی برای تجربه در بالاترین سطح داد . كی­تا می توانست دومین گل خود و سومین گل بلاوگراناها را در شصت و هفتمین دقیقه بزند ، ولی شوت او با برخورد به تیر دروازه از دست رفت .
 
ایبراهیموویچ گلزنی كرد
 
در دقیقه 81 بود كه ایبراهیموویچ اثر خود را بر این بازی گذاشت ؛ این فوروارد قدرتمند سوئدی كه در هنگام سانتر آلوس كه با ضربه­ی ناقص گره­گوری همراه شد در تیر دوم بدون محافظ رها شده بود با شیرجه ای توپ را به سر به تور دروازه چسباند . بویان كه دچار مصدومیت زانو شده بود با برانكار از زمین بیرون برده شد ، ولی حتی این هم نتوانست استارت خوب بارسا در این فصل لیگ را كمرنگ كند .


 
تاریخ : پنجشنبه ، 31 آگست 2009
رقابت : لیگ 
ورزشگاه : نو كمپ ، بارسلونا /  ظرفیت : 98772 نفر – حاضران : 71993 نفر
داور : رافائل رامیرز دومینگز / مربیان : جوسپ گواردیولا – مانوئل پره­سیادو
 
- - - - - - -
 
اف س بارسلونا : 3   
گل : بویان ( 17 ) ، كی­تا ( 42 ) ، ایبراهیموویچ ( 82 )
 
اسپورتینگ گیخون : 0   
گل : -
 
- - - - - - -
 
تركیب بارسا : والدس - آلوس - پیكه ( 84 ، فونتاس ) - پویول - ماكس­ول ( 57 ، آبیدال ) -  بوسكتس - ژاوی - كی­تا - پدرو - ایبراهیموویچ - بویان ( 80 ، خفرن )
  
اخطاری های بارسا : -

كی تا گل دوم را در نیمه نخست زد

 زلاتان ایبراهیموویچ بالاخره برای بارسا گل زد

 

   + عكسهایی از این بازی
 


  بازی بعدی : ختافه س اف - اف س بارسلونا / لا لیگا / 13 سپتامبر

­  

 


: Jordi Clos , fcbarcelona.cat
 

 

مطالب اخیر


v بارسلونا 4-1 مالاگا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 1 ژوئن
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 31 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 31 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 30 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 30 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 29 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 29 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 28 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 28 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 27 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 27 مه
v اسپانیول 0-2 بارسلونا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 26 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 25 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 25 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 24 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 24 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 23 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 23 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 22 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 22 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 21 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 21 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 20 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 20 مه
v بارسلونا 2-1 وایادولید
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 19 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 18 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 18 مه


v

كلیدواژه هادانلود گل های بارسلونا


توضیح: به دلیل اختلال در سایت فیدبرنر در ایران فعلا امكان آپدیت اتوماتیك این بخش وجود ندارد؛ برای دانلود گلهای بارسا مستقیما به [اینجا] مراجعه نمایید

 

Ads

 

Primera División    جدول رده بندی لیگ دسته یكم اسپانیا در فصل 13-2012
توضیح (از چپ به راست): رتبه تیم / نام تیم / تعداد بازی / برد / تساوی / باخت / گل زده – خورده / امتیاز / تفاضل گل

توضیح خطوط: دو تیم نخست گزینش مستقیم برای لیگ قهرمانان / تیمهای سوم و چهارم گزینش برای دور مقدماتی لیگ قهرمانان / دو تیم بعدی گزینش برای لیگ اروپا / سه تیم آخر سقوط به دسته دوم

v  برای دیدن جدول لالیگا در چند فصل اخیر اینجا را كلیك كنید .