نتایج زنده مسابقات فوتبال | Barça1 | پوستر گروهی و انفرادی بازیكنان بارسا | Barça1 | جدیدترین رده بندی یوفا از تیمهای حاضر در رقابتهای اروپایی | Barça1 | جدول جدیدترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا | Barça1 | تازه ترین جدول رده بندی لالیگا ، همراه با جزئیات بازیهای خانگی و بیرون از خانه | Barça1 | برنامه کامل این فصل بازیهای بارسلونا
FC Barcelona- Honors


بارسلونا

Club World Cup

2 time

بارسلونا

Champions League

4 times

بارسلونا

European Cup Winners Cup

4 times

بارسلونا

Fair Cup

3 times

بارسلونا

European Super Cup

4 times

بارسلونا

La Lliga

22 times

بارسلونا

Copa del Rey

26 times

بارسلونا

Supercopa de España

10 times

بارسلونا

Spanish League Cup

2 times

بارسلونا

Latin Cup

2 times

بارسلونا

Campeonat de Catalunya

22 times

بارسلونا

Copa Catalunya

6 times


FC Barcelona-outfits

پیراهنهای بارسا

FC Barcelona-Players 

.: Fútbol Club Barcelona :.  

 

 آبی و شرابیها (معادل كاتالان: بلاوگراناها، معادل اسپانیایی: آسولگراناها) یكی از سه تیمی هستند كه تمامی جامهای معتبر بین المللی را در كارنامه افتخارات خود دارند. بارسا سمبل واحد مردم و فرهنگ ایالت خود مختار کاتالونیا محسوب می شود كه در زمان جنگهای داخلی اسپانیا پایگاه جمهوری خواهان علیه دیكتاتوری ژنرال فرانكو در مادرید بود. پیراهن آن حکم پرچم کاتالونیا را دارد و به خاطر تقدسش بیش از یك سده (تا سال 2006) تبلیغی روی آن درج نمی گردید. اف س بارسلونا به طور رسمی در سال 1899 توسط "خوان گمپر" تاسیس شد...

 

  تاریخچه      كاتالونیا      ورزشگاه      رییس باشگاه      سرمربی     ركوردهای باشگاه 

 

فعالیت بارسا1 پس از چند سال در پایان فصل 2012/13 و مطابق با روز 12 خرداد 92 تا اطلاع ثانوی به حال تعلیق در می آید. لازم به ذکر است که فعالیت این وبگاه تاکنون نیز برای خاطر مخاطبانی بوده که با انتقادها، پیشنهادها و لطفشان مایه دلگرمی بوده اند. برای اطلاع از آغاز به کار مجدد احتمالی بارسا1 می توانید از طریق ستون سمت راست به عضویت خبرنامه در آیید تا در صورت انتشار مطالب جدید از این طریق در جریان قرار بگیرید. در صورتی که پیشنهاد اسپانسری مداوم قابل توجهی وجود داشته باشد از طریق لینک "تماس با مدیر" قابل مذاکره خواهد بود. زنده باد بارسا، زنده باد فوتبال - مدیر بارسا1: سعید رمضان پور
سفارش ترجمه یا تایپ دارید؟ می توانید سفارشتان را برای قیمت گذاری سریع و رایگان از اینجا ثبت کنید!«« ثبت سفارش تایپ و ترجمه


 


ساندرو روسل - بارسلوناساندرو روسل: "ما بارسا هستیم!"
  

  
"ما می خواهیم در شش سال آینده بارسا به بهترین باشگاه ورزشی جهان در همه­ی زمینه ها تبدیل شود
 

  

 

 

 

 

 _________________________


ساندرو روسل: "ما بارسا هستیم!"

rosell - photo: fcbarcelona.cat 


 
ساندرو روسل با سوگندی كه پنج شنبه در مراسم ویژه به زبان آورد به عنوان رییس جدید اف س بارسلونا خود را به سختكوشی برای همه­ی اعضای باشگاه در دوران مدیریتش متعهد نمود.
 
رهبر جدید باشگاه پس از دریافت زمام امور از خوان لاپورتا رییس پیشین به پشت تریبون آمد. وی گفت: "ما رییسی برای همه­ی اعضای باشگاه هستم، رییسی كه برای به واقعیت رساندن خواسته های اعضا كه مالك باشگاه هستند سختكوشانه تلاش خواهم كرد"
 
استانداردهای بالا
 
39مین رییس در تاریخ بارسا سپس تعهد خود را به تداوم ساختن باشگاه ابراز نمود: "می خواهم همه­ی چیزهایی كه قابل بهبود هستند را بهبود دهم. ما می دانیم كه استانداردهای بالایی برای ما تعریف شده است و می خواهیم آن را بالاتر هم ببریم چون ما همه بارسا هستیم."
 
مشاركت اجتماعی
 
وی گفت: "بر این باورم كه هیئت مدیره­ی جدید زمانی موفق خواهد بود كه مشاركت اجتماعی بالا رفته باشد و روز به روز به دموكراسی كامل نزدیكتر شود..."
 
روسلپایداری اقتصادی
 
روسل ابراز داشت: "كارآمدی در مدیریت، برتری در ورزش، رشد ارزشها و یك برنامه­ی اقتصادی پایدار ارزشهایی هستند كه باشگاه بر پایه­ی آنها اداره خواهد شد. وی درباره­ی جبهه­ی اقتصادی گفت: "این آسان نخواهد بود، ولی ما روشهای سختگیرانه ای را به كار خواهیم برد تا درآمدها و عواید بیشتر شود. نخستین اولویت ما آنالیز وضعیت واقعی باشگاه در زمینه های اقتصادی، كاری و حقوقی و شفاف سازی تلاشهایمان است."
 
استعدادهای رشدیافته در باشگاه
 
روسل سپس از این پرده برداشت كه: "ما می خواهیم در شش سال آینده بارسا به بهترین باشگاه ورزشی جهان در همه­ی زمینه ها تبدیل شود؛ باشگاه قهرمانان با مدلی از موفقیت كه بر پایه­ی تیمی ساخته شده از استعدادهای رشد یافته در باشگاه و بهترین بازیكنان جهان استوار است. ما می توانیم این كار را با یك آكادمی جدید و شبیه سازی آن برای هر تیم دیگری به انجام برسانیم."
 
خانواده­ی بارسا
 
رییس جدید گفت: "برنامه ای كه داریم باید ما را به سوی بارسایی مدرن، مهیا، خانواده مدار با كمپ نویی كه راحت، قابل دسترسی و بهترین باشد و پالائویی جدید و باشكوه كه دورتادور آن را مكانی برای هواداران و برای شهر باشد ببرد كه در هر روز سال قابل دیدن باشد. این آن چیزیست كه قولش را داده ایم و این آن چیزیست كه انجامش خواهیم داد."
 
روسلجبران
 
"می خواهیم با مسئولیت پذیری و خوب كار كردن محبت اعضا را جبران كنیم." روسل این را گفت و سپس درباره­ی خانواده اش و تیمی كه او را در جریان مبارزات انتخاباتی پشتیبانی كرد سخن گفت. وی سپس از رهبران پیشین باشگاه به خاطر حضور در مراسم آغاز به كارش سپاسگذاری نمود. وی افزود: "آقایان رؤسا، به خاطر همه­ی كارهایی كه انجام داده اید و به خاطر اینكه امروز اینجا هستید متشكرم"
 
احساس بی همتا
 
روسل گفت: "ما احساسی بی همتا داریم كه می تواند ما را شكست ناپذیر كند. ما بارسا هستیم! من به عنوان رییس و هیئت مدیره ام این چالش را بر عهده می گیریم و من به شما قول می دهم، به شما قول می دهم كه بیشترین تلاشمان را خواهیم كرد."
[...]
  

  


: fcbarcelona.cat

 

 

مطالب اخیر


v بارسلونا 4-1 مالاگا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 1 ژوئن
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 31 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 31 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 30 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 30 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 29 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 29 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 28 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 28 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 27 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 27 مه
v اسپانیول 0-2 بارسلونا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 26 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 25 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 25 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 24 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 24 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 23 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 23 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 22 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 22 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 21 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 21 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 20 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 20 مه
v بارسلونا 2-1 وایادولید
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 19 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 18 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 18 مه


v

كلیدواژه هادانلود گل های بارسلونا


توضیح: به دلیل اختلال در سایت فیدبرنر در ایران فعلا امكان آپدیت اتوماتیك این بخش وجود ندارد؛ برای دانلود گلهای بارسا مستقیما به [اینجا] مراجعه نمایید

 

Ads

 

Primera División    جدول رده بندی لیگ دسته یكم اسپانیا در فصل 13-2012
توضیح (از چپ به راست): رتبه تیم / نام تیم / تعداد بازی / برد / تساوی / باخت / گل زده – خورده / امتیاز / تفاضل گل

توضیح خطوط: دو تیم نخست گزینش مستقیم برای لیگ قهرمانان / تیمهای سوم و چهارم گزینش برای دور مقدماتی لیگ قهرمانان / دو تیم بعدی گزینش برای لیگ اروپا / سه تیم آخر سقوط به دسته دوم

v  برای دیدن جدول لالیگا در چند فصل اخیر اینجا را كلیك كنید .