نتایج زنده مسابقات فوتبال | Barça1 | پوستر گروهی و انفرادی بازیكنان بارسا | Barça1 | جدیدترین رده بندی یوفا از تیمهای حاضر در رقابتهای اروپایی | Barça1 | جدول جدیدترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا | Barça1 | تازه ترین جدول رده بندی لالیگا ، همراه با جزئیات بازیهای خانگی و بیرون از خانه | Barça1 | برنامه کامل این فصل بازیهای بارسلونا
FC Barcelona- Honors


بارسلونا

Club World Cup

2 time

بارسلونا

Champions League

4 times

بارسلونا

European Cup Winners Cup

4 times

بارسلونا

Fair Cup

3 times

بارسلونا

European Super Cup

4 times

بارسلونا

La Lliga

22 times

بارسلونا

Copa del Rey

26 times

بارسلونا

Supercopa de España

10 times

بارسلونا

Spanish League Cup

2 times

بارسلونا

Latin Cup

2 times

بارسلونا

Campeonat de Catalunya

22 times

بارسلونا

Copa Catalunya

6 times


FC Barcelona-outfits

پیراهنهای بارسا

FC Barcelona-Players 

.: Fútbol Club Barcelona :.  

 

 آبی و شرابیها (معادل كاتالان: بلاوگراناها، معادل اسپانیایی: آسولگراناها) یكی از سه تیمی هستند كه تمامی جامهای معتبر بین المللی را در كارنامه افتخارات خود دارند. بارسا سمبل واحد مردم و فرهنگ ایالت خود مختار کاتالونیا محسوب می شود كه در زمان جنگهای داخلی اسپانیا پایگاه جمهوری خواهان علیه دیكتاتوری ژنرال فرانكو در مادرید بود. پیراهن آن حکم پرچم کاتالونیا را دارد و به خاطر تقدسش بیش از یك سده (تا سال 2006) تبلیغی روی آن درج نمی گردید. اف س بارسلونا به طور رسمی در سال 1899 توسط "خوان گمپر" تاسیس شد...

 

  تاریخچه      كاتالونیا      ورزشگاه      رییس باشگاه      سرمربی     ركوردهای باشگاه 

 

فعالیت بارسا1 پس از چند سال در پایان فصل 2012/13 و مطابق با روز 12 خرداد 92 تا اطلاع ثانوی به حال تعلیق در می آید. لازم به ذکر است که فعالیت این وبگاه تاکنون نیز برای خاطر مخاطبانی بوده که با انتقادها، پیشنهادها و لطفشان مایه دلگرمی بوده اند. برای اطلاع از آغاز به کار مجدد احتمالی بارسا1 می توانید از طریق ستون سمت راست به عضویت خبرنامه در آیید تا در صورت انتشار مطالب جدید از این طریق در جریان قرار بگیرید. در صورتی که پیشنهاد اسپانسری مداوم قابل توجهی وجود داشته باشد از طریق لینک "تماس با مدیر" قابل مذاکره خواهد بود. زنده باد بارسا، زنده باد فوتبال - مدیر بارسا1: سعید رمضان پور
سفارش ترجمه یا تایپ دارید؟ می توانید سفارشتان را برای قیمت گذاری سریع و رایگان از اینجا ثبت کنید!«« ثبت سفارش تایپ و ترجمه


 


Joan Laporta i Estruch
خوان لاپورتا ای استروچ 

 زندگینامه خوان لاپورتا - رییس باشگاه بارسلونا

خوان لاپورتا ، كه از هفدهم آگست 1974 یكی از اعضای باشگاه بوده ، اكنون رییس باشگاه است . وی در 17 ژوئن 2003 هدایت باشگاه را در دست گرفت و در تابستان 2006 باری دیگر به این سمت برگزیده شد .
 
خوان لاپورتا ( متولد 29 ژوئن 1962 در بارسلونا ) فارغ التحصیل رشته­ی حقوق از دانشگاه بارسلونا و یكی از اعضای كالج حقوقدانان بارسلونا است . وی همچنین عضو هایت امنا و كمیته­ی اجرایی كمیسیون بنیاد لیوچ می باشد . وی دارای مدرك كارشناسی ارشد در گرایش حقوق مالیه و شركتها از انستیتو d'Estudis Superiors Abat Oliba در بارسلونا و دارنده­ی مدرك حقوق بازرگانی از كالج حقوقدانان بارسلوناست .
 
لاپورتا یكی از شركای پایه گذار شركتهای حقوقی Laporta & ARBÓS و Advocats Associates ، و همچنین مدرس كمكی حقوق مالكیت در دانشكده­ی معماری دانشگاه بارسلوناست . وی مشاور شخصی Japanese Consol در بارسلونا نیز می باشد .
 
انتخابات و انتخاب مجدد به عنوان رییس
 
خوان لاپورتا در 15 ژوئن 2003 با یك پیروزی آشكار و قاطعانه در انتخابات كه با كسب 27.138 رای ( 52.57% آرا ) رقم خورد بالاتر از لوییس باسات ( 16.412 رای ) ، خوردی ماخو ( 2.490 ) ، جوسپ مارتینس-روویرا (2.388 ) ، جوسپ ماریا مینگه­یا ( 1.867 ) و خاومه لیارادو ( 987 ) به كرسی ریاست دست یافت . آن انتخابات به خاطر مشاركت بالای رای دهندگان ( 53.79% ) در یادها مانده است كه بالاترین میزان در تاریخ باشگاه است .
 
در تابستان 2006 ، خوان لاپورتا در انتخاباتی بدون رقیب باری دیگر به این پست رسید ؛ وی كه تنها نامزد این عنوان بود باید دستكم 1.804 امضای لازم برای انتخاب را گردآوری می كرد ( كه او 8.994 امضا ارئه نمود ) . در فاصله­ی 33 روزه ای كه تا ریاست دوباره­ی وی فاصله افتاد هدایت باشگاه در دست كمیسیون مدیریت بود كه ژاوی­یر سالا ای مارتین ( كه تا آن هنگام رییس كمیسیون اقتصادی بود ) هدایت آن را بر عهده داشت ؛ در پایان این مدت خوان لاپورتا باری دیگر به ریاست باشگاه رسید ، كه این رخداد با چهل و یكمین بازی جام گمپر در 22 آگوست 2006 همزمان شد .
 
رهبری در همه­ی نواحی
 
با مدیریت خوان لاپورتا ، باشگاه ارزشهای غرورانگیز سنتی خود را كه بر پایه­ی میراث كاتالان آن ، اعتماد به نفس عمومی و جهانگرایی بود تقویت نمود . رییس ، باشگاه را به داشتن ركوردی نمونه در مواردی همچون نبرد با خشونت در ورزشگاه های فوتبال ، صلح جویی ، همبستگی و همدلی ، دموكراسی و آزادی های فردی و همگانی تشویق كرده است . با در پیش گرفتن سیاست " Zero Tolerance " ، هیات مدیره در ریشه كن سازی رفتارهای خشونت آمیز در نو كمپ موفق بوده و به خاطر این ابتكار مورد ستایش همه جانبه­ی جهان فوتبال قرار گرفته است . در همین زمان ، تعداد اعضای باشگاه به گونه ای چمگیر در دوران ریاست خوان لاپورتا از 106.135 عضو در سال 2003 به 163.763 نفر در ( 30 ژوئن ) 2009 افزایش یافته است .
 
اینك ، خوان لاپورتا به عنوان رییس بزرگترین باشگاه چند ورزشی جهان رهبری پروژه ای به منظور اجرای تعهدی اجتماعی ، انساندوستانه و نیكوكارانه در سراسر جهان در قالب بنیاد باشگاه را بر عهده دارد . با تحكیم پایه های مالی و مدل پایدار عملیاتی ، و پس از رسیدن به قوام اقتصادی و ورزشی برای باشگاه ، مدیریت به دنبال فرمولهایی نوآورانه برای تبدیل ساختن اف س بارسلونا به چیزی " بیش از یك باشگاه " در سراسر جهان بوده است ، هدفی كه با امضای توافقنامه های گوناگون با یونیسف ، یونسكو و UNHCR در حال شكل گرفتن است .
 
خوان لاپورتا همچنین به عنوان رییس یكی از مهمترین باشگاه های اروپا به پیگری بسیاری از خواسته های باشگاه در سطح این قاره پرداخته است . وی یكی از اعضای هیات اجرایی مالی فیفا " برای موفقیت فوتبال " ، عضو هیات مدیره­ی استراتژی فوتبال حرفه ای اروپا در یوفا ، عضو كارگروه " مالكیت باشگاه و  مجوزدهی باشگاهی " ، رییس كارگروه فیفا برای رقابتها و  نایب رییس ECA ( انجمن باشگاههای اروپا ) . در میان دیگر چیزها ، رییس بارسا موفق شده است انجمنهای ملی را به پرداخت غرامت به باشگاههایی كه بازیكن به تیم ملی می فرستند ترغیب كند .
 
خوان لاپورتا همچنین رهبری پروژه هایی برای افزایش دارایی های آینده­ی باشگاه را در دست دارد . توافق جولای 2009 با شورای شهر بارسلونا درها را به روی انتقال اساسی امكانات باشگاه و ناحیه­ی اطراف آن ( در لس كورتس ) به محدوده­ی [شهر] بارسلونا باز كرده است . عواید حاصل از این طبقه بندی شهری كلا به بازسازی و توسعه­ی نو كمپ بر پایه­ی طرح پیشنهادی شركت Foster + Partners و ساخت Palau Blaugrana ی جدید تعلق خواهد گرفت . افزون بر این ، پروژه­ی Barça Parc در ویلادكانس كه بر ورزش ، اوقات فراغت و [ترویج] ارزشهای ورزش ، طبیعت ، و فعالیتهای اجتماعی تمركز دارد جایی است كه اعضای باشگاه امتیاز لذت بردن از آن را خواهند داشت .
 
در دوران ریاست خوان لاپورتا ، باشگاه به جمع نخبگان فوتبال اروپا باز گشته است . پس از آنكه در نخستین فصل حضور وی تیم به تحكیم پروژه ای كاملا جدید پرداخت ، در دو فصل بعد با دو قهرمانی در لیگ ( 2004/05 و 2005/06 ) و قهرمانی در جام اروپا در می 2006 در پاریس درست بودن تصمیمات اتخاذ شده به اثبات رسید . سپس ، پس از دو فصل بدون جام ، اف س بارسلونا باری دیگر در 27 می 2009 در رم تاج قهرمانی اروپا را بر سر گذاشت تا سومین جام قهرمانی در اروپا در تاریخ باشگاه به ثبت برسد . این عنوان نقطه­ی اوج فصلی فراموش نشدنی و تاریخی بود كه در آن باشگاه به سه گانه­ی جام حذفی ، لیگ و لیگ قهرمانان دست یافت .
  
  
  
 منبع : fcbarcelona.cat
 
 

 

مطالب اخیر


v بارسلونا 4-1 مالاگا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 1 ژوئن
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 31 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 31 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 30 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 30 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 29 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 29 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 28 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 28 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 27 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 27 مه
v اسپانیول 0-2 بارسلونا
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 26 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 25 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 25 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 24 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 24 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 23 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 23 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 22 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 22 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 21 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 21 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 20 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 20 مه
v بارسلونا 2-1 وایادولید
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 19 مه
v نگاهی به عناوین رسانه ها - 18 مه
v تیتر روزنامه های چاپ بارسلونا در روز 18 مه


v

كلیدواژه هادانلود گل های بارسلونا


توضیح: به دلیل اختلال در سایت فیدبرنر در ایران فعلا امكان آپدیت اتوماتیك این بخش وجود ندارد؛ برای دانلود گلهای بارسا مستقیما به [اینجا] مراجعه نمایید

 

Ads

 

Primera División    جدول رده بندی لیگ دسته یكم اسپانیا در فصل 13-2012
توضیح (از چپ به راست): رتبه تیم / نام تیم / تعداد بازی / برد / تساوی / باخت / گل زده – خورده / امتیاز / تفاضل گل

توضیح خطوط: دو تیم نخست گزینش مستقیم برای لیگ قهرمانان / تیمهای سوم و چهارم گزینش برای دور مقدماتی لیگ قهرمانان / دو تیم بعدی گزینش برای لیگ اروپا / سه تیم آخر سقوط به دسته دوم

v  برای دیدن جدول لالیگا در چند فصل اخیر اینجا را كلیك كنید .